نقش عنصر کیفیت در بازاریابی سئو

نقش عنصر کیفیت در بازاریابی سئو

نقش عنصر کیفیت در بازاریابی سئو

وقتی گوگل می‌خواهد تصمیم بگیرد کدام سایت‌ها باید در رتبه‌های بالا باشند، بررسی می‌کند که کدام وب سایت چیزی با ارزش و تازه به جست‌وجوگران ارائه می‌دهد. ارزشی که یک وب سایت ایجاد می‌کند و منحصر به فرد بودن آن، عامل مهمی در رسیدن به رتبه‌های برتر است.

فرض کنیم شما یک وب سایت فروشگاهی دارید و می‌خواهید تی شرت مردانه بفروشید. اگر در وب سایت‌تان همان توضیحات محصولی را بگذارید که سایت‌های فروشگاهی دیگر دارند، چیز جدید و منحصر به فردی به کاربران ارائه نکرده‌اید. ممکن است محصولی که ارائه می‌کنید کیفیت بسیار بالایی داشته باشد اما محتوای وب سایت‌تان چیز جدیدی نیست. بنابراین گوگل نمی‌تواند متوجه شود که وب سایت و محصولات شما بسیار عالی هستند. این جا بازاریابی سئو به کمک‌تان می‌آید. می‌توانید به جای توضیحات تکراری، محتوای جذاب و مفید به کاربران ارائه دهید. این تی شرت با چه استایلی هماهنگی دارد؟ با چه رنگ‌ها و سبک‌هایی ست می‌شود؟ روش شست‌وشوی آن چگونه است؟ لکه‌ها را چطور باید از روی آن پاک کرد؟

حتی می‌توانید کارهای خلاقانه‌تری انجام دهید. از مردم بخواهید عکس‌هایشان را با این تی شرت‌ها برای‌تان بفرستند و آن‌ها را در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی‌تان به اشتراک بگذارید. جامعه‌ای از خریداران تشکیل دهید و کمپین‌های جذاب راه بیاندازید. هزار ایده مختلف می‌تواند وجود داشته باشد. هدف این است که کار جدیدی انجام دهید، به گوگل بفهمانید با بقیه سایت‌ها تفاوت دارید و از آن‌ها بهتر هستید.