خدمات شبکه شرکت وندا

مبنای خدمات شبکه شرکت وندا بر پایه استفاده از متخصصین مجرب در زمینه کابل کشی شبکه ، واردات ، فروش ، راه اندازی و تعمیرات تجهیزات مدرن شبکه از جمله ( HP , CISCO , MikroTik ) می باشد.
بر همین اساس با دریافت نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر فعال در زمینه IT ، توانسته ایم در این شرکت تجهیزات و خدمات IT را به مشتریان خود ارائه دهیم.

شرکت رایان فناوری پایتخت وندا در سال 1389 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از مدیران مجرب و کار آزموده شکل گرفت.

در این راستا ، در حال حاضر با داشتن تجربیات لازم در زمینه تجهیزات و سرویس های متعدد شبکه از قبیل ( HP , CISCO , MikroTik , Virtualization , …. )  اقدام به ارائه خدمات آموزش از راه دور به تمام نقاط کشور با هدف گسترش صنعت IT کشور نموده ایم ، امید است تا با کمک خداوند متعال نیازهای مربوط به این صنعت را مرتفع سازیم.

راه اندازی شبکه و ارتقای بستر ارتباطی

مشاوره در جهت انتخاب و خرید مناسب سرور و دستگاه های ذخیره ساز

مشاوره و طراحی سرویس های مجازی سازی

راه اندازی شبکه های بی سیم و ارتباطات نقطه به نقطه

خدمات مشاوره و ارائه راهکار

راه اندازی پسیو و کابل کشی کابلی

اعزام تیم کارشناسی برای بررسی شرایط و مانیتورینگ مستمر شبکه و سرویس های موجود

نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات شبکه

 

خدمات کابل کشی شبکه و فیبر نوری

کابل کشی شبکه و فیبر نوری ( پسیو شبکه ) جزء مسائل و مشکلات مرتبط با زیر ساخت شبکه های کامپیوتری ، یکی از معضلات اصلی سازمان ها و شرکت ها می باشد .

چرا که یک تفکر غلط و اشتباه که در بین مدیران کسب و کار وجود دارد این است که آنها بر این باورند که فقط یک شبکه اصولی نیاز به سور ، روتر و سوییچ و … می باشد ؛

به همین دلیل برای بخش زیر ساخت شبکه و پسیو شبکه اهمیت کمتری قائل می شوند و این مسئله موجب بروز مشکلات بزرگتر و با هزینه های بالاتر در شبکه می گردد .

چنین طرز تفکر غلط و اشتباه باعث شده است که در حال حاضر ، هنگامی که کارشناسان ما برای بررسی وضعیت شبکه مشتریان از محل آنها بازدید می کنند به علت بهم ریختگی در زیر ساخت شبکه ، پیدا کردن مشکل بسیار زمان بر می شود .