موسسه حقوقی مهاجرتی دژ پارس

افراد زیادی به دلایل مختلف از جمله کار یا تحصیل به کشورهای مختلف مهاجرت می کنند. بهترین راه برای مهاجرت، مشورت با یک موسسه مهاجرتی است زیرا این موسسات بهترین راه حل را به شما پیشنهاد می کنند. هر کشور شرایط مخصوص به خود را برای اقامت دارد و شما باید با توجه به شرایط آن کشور اقدام به مهاجرت کنید. موسسه مهاجرتی دژ پارس با توجه به نوع مهاجرت متقاضی، شرایط اقامت را برای او فراهم می کند. بعضی از کشورها به خاطر شرایط خوبی که برای زندگی دارند، بیشترین تعداد مهاجر را دارند.

اقامت کانادا

کانادا جزء کشورهای پیشرفته است و به عنوان بهترین مقصد برای مهاجرت شناخته شده است. این کشور از نظر درآمد سرانه و استانداردهای زندگی رتبه بالایی دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری یا شروع یک کار جدید، اقدام به مهاجرت به این کشور می کنند.  کشور کانادا، کشوری عالی برای زندگی، ادامه تحصیل و سرمایه گذاری است و بیشتر افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند درآمد خوبی دارند و در رفاه زندگی می کنند. خدمات درمانی در این کشور با توجه به سطح درآمد، هزینه مناسبی دارد و همین امر باعث شده است که بیشتر افراد، کانادا را برای مهاجرت و ادامه زندگی انتخاب کنند. کشور کانادا به خاطر توسعه اقتصادی اش، هر ساله نیروی کار زیادی را از سراسر دنیا می پذیرد و افرادی که خود اشتغالی می کنند، شانس بیشتری برای گرفتن اقامت این کشور دارند. شما می توانید از طریق موسسه مهاجرتی دژ پارس اقدام به اخذ اقامت کانادا نمایید.

اقامت اروپا

قاره اروپا یکی از پرطرفدارترین نقاط برای مهاجرت است و به خاطر شرایط آب و هوایی خوبی که دارد، یکی از سرسبزترین نقاط دنیا است و مناظر بسیار زیبایی دارد. اولین قدم برای ورود به کشورهایی اروپایی، داشتن ویزای شنگن است و بدون داشتن این ویزا ورود به اروپا غیر ممکن و محال است. با داشتن ویزای شنگن، شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به تمام کشورهای اروپایی سفر کنید. قاره اروپا از آرام ترین قاره های جهان است و همین امر باعث شده افراد زیادی برای گرفتن اقامت دائم کشورهای اروپایی، اقدام کنند.

یکی از رایج ترین روش ها برای اخذ اقامت اروپا، اقامت از طریق کار است ولی این امر در مورد همه کشورهای اروپایی صدق نمی کند و فقط بعضی از کشورها از طریق کار به مهاجرین اقامت دائم می دهند. در بیشتر کشورهای اروپایی، مهاجرین برای گرفتن ویزای کار باید از طرف یک شرکت معتبر به دولت اروپا معرفی شوند و بر این اساس می توانند ویزای کار و در نهایت اقامت دائم بگیرند. این افراد بعد از گرفتن ویزای کار، وارد کشور مورد نظر شده و اقامت کاری دریافت می کنند و بعد از چند سال و با پرداخت مالیات، می توانند اقامت دائمی بگیرند. یکی دیگر از راه های مهاجرت به اروپا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. ثبت شرکت در کشورهای اروپایی یکی از روش های مهم سرمایه گذاری است و متقاضیان باید طرحی ارائه دهند که اداره کار و بازرگانی آن کشور، آن طرح را بپذیرد. افرادی که می خواهند از طریق ادامه تحصیل به اروپا مهاجرت کنند، باید بعد از تمام شدن درس، یک شغل مرتبط با رشته تحصیلی شان در کشورهای اروپایی پیدا کنند و با گرفتن یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کمپانی شناخته شده، ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند تا بتوانند اقامت اروپا را بگیرند.

اقامت اسلواکی

کشور اسلواکی از کشورهایی است که در اتحادیه اروپا برای امور مربوط به تحصیل، ثبت شرکت یا کار افراد غیر بومی محدودیتی مشخص نکرده است و به همین دلیل افراد زیادی از سراسر دنیا اقدام به گرفتن اقامت این کشور می کنند. متقاضیان می توانند با کمترین شرایط اقدام به ثبت شرکت در این کشور کنند و در نهایت اقامت این کشور را دریافت کنند. یکی از مزایای مهم برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی این است که شما به عنوان متقاضی، نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارید و می توانید حتی با کمترین تحصیلات از طریق ثبت شرکت، اقامت بگبرید. کشور اسلواکی از نظر تجارت و کسب و کار، به عنوان یکی از مهم ترین کشورها شناخته شده است و با کار کردن در این کشور بعد از مدتی می توانید به راحتی اقامت دائم دریافت کنید. با گرفتن اقامت اسلواکی شما می توانید در تمام کشورهای عضو شینگن کار یا تحصیل کنید و از تمام مزایای شهروندی اروپا بهره مند شوید.

معمولاً دریافت اقامت کشورهای اروپایی کار ساده ایی نیست ولی امکان دریافت اقامت از کشور اسلواکی نسبت با سایر کشورها بیشتر است و محدودیت های کمتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد. با گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور اسلواکی، می توانید در تمام کشورهای عضو شینگن اقامت بگیرید و نیازی نیست که حتماً در کشور اسلواکی زندگی کنید. به همین دلیل بسیاری از افراد برای گرفتن اقامت اروپا، اول اقدام به گرفتن اقامت اسلواکی می کنند. افرادی که برای گرفتن اقامت اسلواکی تلاش می کنند باید با داشتن یک ایده خوب تجاری، توانایی و استعداد خود را به دولت اسلواکی نشان دهند. موسسه تجاری تک تاژ پارس مشاورین خوب و با تجربه ایی در این زمینه دارد و به شما کمک می کند با توجه به سرمایه ایی که دارید، بهترین شرکت تجاری را در کشور اسلواکی ثبت کنید.